Zalety

Regeneracja filtra DPF Bochnia – jakie są zalety metody hydrodynamicznej?

Czyszczenie filtrów cząstek stałych cechuje wysoka skuteczność odzyskania przepustowości kanałów filtra sięgająca nawet do 98 procent! W zależności od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia filtra cały proces regeneracji trwa od 20 do maksymalnie 90 minut. Metoda jest dostępna dla wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Czyszczenie filtra tym sposobem jest bezpieczne dla powłoki katalitycznej filtra. Podczas procesu czyszczenia na filtr nie działa wysoka temperatura. Ponadto nie ma konieczności wycinania ceramicznego wkładu czy spawania.

Regeneracja filtra DPF Bochnia – ekologia i oszczędność

Dzięki nowoczesnej maszynie i wykorzystaniu wody, proces czyszczenia odbywa się w sposób ekologiczny. Zastosowanie metody hydrodynamicznej jest także oszczędnością pieniędzy oraz czasu.

Po zakończonym czyszczeniu wydruk protokołu, z wartościami sprawdzonymi przed i po regeneracji filtra cząstek stałych, potwierdza przywrócenie drożności. Wysokiej jakości sprzęt oraz wykonanie usługi przez wyszkolonych i doświadczonych specjalistów jest gwarantem profesjonalnie wykonanej usługi!